הטמעה ותמיכה של מערכות אופיס 365

  • ראשי
  • הטמעה ותמיכה של מערכות אופיס 365
הטמעה ותמיכה של מערכות אופיס 365

כלי העבודה הממוחשבים למשרדים ולארגונים עברו שדרוג ושינוי עם העלייה לאוויר של אופיס 365 מבית מייקרוסופט, מוצר ששינה את תפיסת התיעוד ושיתוף הידע בארגון.

מערכות אופיס המסורתיות עסקו במתן כלים למשתמש הפרטי והעסקי, לניהול וארגון ידע על גבי מסמכים, טבלאות וגרפים, מצגות וכלים נוספים. המערכת הנגישה פתרונות שהוסיפו להשתדרג לאורך השנים, ומצויים כיום בבסיסו של כל מחשב, דוגמת:

WORD

EXEL

PAWER POINT

OUTLOOK

פתרונות ומוצרים אלו לא נדחקו במוצר אופיס 365, כי אם זכו למעטפת של תוספים שהפכו אותם נגישים יותר, מאובטחים יותר ומותאמים לצרכי שיתוף התוכן והמידע בארגון, תוך חיסכון בעלויות.

מהי מערכת אופיס 365  

Office 365 היא חבילת שירותים הכוללת נגישות לתוכנות האמורות, מבוססת ענן.

השימוש ביישומים המוכרים תוך שימוש בענן כפלטפורמת אחסון, מאפשר לעובדים בארגון נגישות למסמכים ולמידע כמו גם לבסיס המערכת, מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר.

בעידן של עבודה היברידית, חברות בפריסה גאוגרפית רחבה וניהול תקשורת ארגונית דיגיטלית ללא מגבלה גאוגרפית, מייקרוסופט ביצעה התאמה מלאה לצרכי השוק ויצרה מערכת גמישה, מותאמת למגוון היקפים וסוגים של משתמשים, אשר זוכה לעדכוני איכות ועדכוני אבטחה ברמה היומית, אינה מותנית ברכישת רישיון להתקנה חד פעמית, ותורמת להעלאת הפרודוקטיביות בארגון.

הטמעה ותמיכה

כל פלטפורמה חדשה הנכנסת לארגון, בוודאי פלטפורמה מבוססת ענן אשר משנה את כללי תיעוד ושיתוף המידע בארגון, מצריכה תהליך של התאמה אישית לצרכי הארגון והמשתמשים, הדרכה והטמעה, לצד תמיכה שוטפת.

חברת רים מערכות מספקת ליווי ותמיכה בארגונים, במשרדים קטנים ובינוניים ובחברות גדולות, תוך בחינת הפתרונות הקיימים, המלצה על אלמנטים לשימור ולשיפור, והצעדת הארגון ובית העסק לצמיחה באמצעות קדמה טכנולוגית ושדרוג פתרונות מחשוב ותקשורת.

מומחי רים מערכות יסייעו בבחירת חבילת אופיס 365 המתאימה לצרכי העסק על פי אופי הפעילות והיקף המשתמשים,

תלווה את תהליך הרכישה, התקנת היישומים, העברה ושימור המידע והמסמכים הקיימים, הטמעה והדרכת העובדים, תבצע מבחני אבטחת מידע תוך ניצול פתרונות ההצפנה והאבטחה שמציעה המערכת אל מול מערכת חומות ההגנה של הארגון, ומתן שירותי תמיכה וליווי, בזמינות מלאה, מקצועיות שאין שניה לה וראיית צרכי הלקוח בראש ובראשונה.

עובדים עם המותגים הגדולים